O nas

         Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w naszym kameralnym, rodzinnym ośrodku „Domki Zuza”. Do Państwa dyspozycji są 4 nowo wybudowane domki drewniane. Domki drewniane o powierzchni ok. 45 m2 są 6 osobowe z możliwością zakwaterowania do 8 osób. Wszystkie domki są w pełni wyposażone.

 
DOMKI DREWNIANE – 6 OSOBOWE
 
Domki składają się z:
  • salonu (rozkładany narożnik, tv, szafa, stół z krzesłami)
  • aneksu kuchennego (lodówka, kuchenka indukcyjna, czajnik elektryczny, wyposażenie),
  • dwóch sypialni (1 łóżko szer. 140 cm, 1 łóżko szer. 90 cm, stolik, półki – w każdej sypialni).
 
Domki są ogrzewane. Ława biesiadna i grill znajdują się na częściowo zadaszonym tarasie o powierzchni 9 m2. Na wyposażeniu każdego z domków jest także parawan i 2 leżaki. Do każdego domku przewidziane jest jedno miejsce parkingowe na terenie ośrodka. Dla naszych najmłodszych gości na posesji znajduje się bezpieczny plac zabaw. Na terenie ośrodka działa darmowa sieć WI-FI.
 
 

.

.

Sianożęty to spokojna miejscowość nadmorska granicząca z popularnym Ustroniem Morskim, usytuowana 10 km na wschód od Kołobrzegu. Swoim gościom oferuje spokojny wypoczynek na rozległej plaży, jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje.

Nasza posesja umiejscowiona jest zaledwie 150 m od plaży, przy ulicy Lotniczej – głównej ulicy w Sianożętach. Tuż obok działki znajduje się przystanek „Bana–Express” kolejki kursującej co 45 minut do Ustronia Morskiego.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy !!!